Кошик
1 відгук
Облицовка Плиткой, Натуральным или Декоративным Камнем внутри и снаружи Дома
+380989368696

Штукатурка Імітація Каменю . Дизайн Інтер'єрів і Будівництво Котеджів

Новинка
 • Послуга

Ціну уточнюйте

+380989368696
Дизайнер
Штукатурка Імітація Каменю . Дизайн Інтер'єрів і Будівництво Котеджів
Штукатурка Імітація Каменю . Дизайн Інтер'єрів і Будівництво КотеджівПослуга
Ціну уточнюйте
+380989368696
Дизайнер

Опис

Імітувати камінь – це творчий процес оздоблювальних робіт.

Варіантів застосування такої імітації багато.

Застосування в інтер'єрі

Замінити штучний облицювальний, природний або декоративний камінь з успіхом може декоративна штукатурка. Провести обробку зовнішніх або внутрішніх стін допоможуть відповідні оздоблювальні матеріали. Приватний Курорт пропонує декоративну штукатурку, з допомогою якої оздоблення внутрішніх стін проходить швидко і просто. Технологія Приватний Курорт дозволяє декорувати стіни будинку під дерево або камінь.

Також можна створити своєрідне й оригінальне об'ємне панно.

Застосування на фасаді

Декорування фасаду будинку зазвичай відбувається вже після основних загальнобудівельних робіт. Найсмачніше залишається наостанок. На сучасному ринку для того, щоб декорувати оздоблення фасаду будинку продається безліч різних оздоблювальних матеріалів. Під будь-який смак і колір. Що ж вибрати з усього цього різноманіття ?

Адже потрібно досягти оптимального співвідношення ціни та якості. Хочеться все зробити красиво, акуратно і за розумні гроші. І тут декоративна штукатурка буде якраз до речі. Вона відмінно підійде для обробки фасаду будинку.

Повний Комплекс Послуг з Обробки й Облицювання усередині і зовні будинку.

Пропонуємо Декоративну Штукатурку і Декоративний Камінь

Застосування: зовнішнє і внутрішнє
Тип укладки: зі швом
Кути в колекції: доступні
Матеріал: бетон
Великі елементи каменю в колекції нагадують про початок європейського будівництва, надаючи відчуття міцності і стабільності. Тепла колірна палітра робить фасад дуже дружелюбним, і надає затишний, сімейний характер інтер'єру, в якому ми опинимося відразу після перетинання порога. Завдяки своїм унікальним властивостям, він відмінно працює навіть на самих складних проектах як всередині, так і зовні будівлі, роблячи його міцним і довговічним.

Вироби з Декоративного і натурального каменю в Харкові, Києві.

 • Виготовимо штучні водоспади, декоративні для будинку і двору, інтер'єрні водоспади та офісні водоспад з штучного каменю.
 •  
 • Водоспади виготовляються з різних матеріалів: полімербетон, натуральний камінь (природний камінь),
 •  
 •  
 • Водоспади в Харкові, Києві зі штучного каменю .
 •  
 •  
 •  
 • Вода буде прекрасним доповненням матеріалу.
 •  
 •  

Укладання тротуарної плитки та каменю своїми руками: зробимо правильно

  

Тротуарна плитка відмінний матеріал для садових та під'їзних доріжок на ділянці. Поетапна інструкція для укладання тротуарної плитки самостійно і необхідні інструменти.

Доглянуті садові доріжки і красиві майданчика біля будинку додадуть ділянці естетичний вигляд. В якості покриття використовують асфальт, бетон і насипні матеріали. Плитка для тротуарів – один з найбільш довговічних і красивих матеріалів. Завдяки цікавим формам і широкій палітрі кольорів доріжки з плитки стануть функціональною прикрасою вашого ділянки.

Укласти тротуарну плитку може навіть новачок в такій роботі. Якщо ви раніше не проводили укладку, то краще вибрати плитку простої форми і просту (лінійну) схему укладання.

Необхідні матеріали та інструменти

Випускають штамповану вібролиту і тротуарну плитку. Плитка, виготовлена по технології вібролиття, більш довговічна і міцніше штампованої, але і дорожче за вартістю. Випускають плитку різної конфігурації і форми товщиною від 20 до 80 мм. Для садових доріжок можна брати товщину 20 або 40 мм, для літніх майданчиків та під'їзних доріжок необхідно брати плитку товщиною 60 – 80 мм.

Матеріали:

 • тротуарну плитку продають квадратними метрами.

Розрахуйте майбутню площа покриття і додайте 20% до отриманої суми (для обрізок і бою). Для діагональної укладання необхідна площа збільшується на 30%.

 • бордюри або бордюрний камінь продається поштучно.

Щоб розрахувати необхідну кількість для бордюру довжину доріжок помножте на два. Отриманий метраж розділіть на довжину одного бордюру і отримаєте необхідну кількість.

 • пісок, щебінь (фракція 20-50)
 • штукатурна суміш або цемент (М400, М500)
 • геотекстиль
 •  

Інструменти:

 • мотузка або шнурок для розмітки
 • кілочки (металеві або дерев'яні)
 • гумовий молоток
 • рівень (бажано 1,5 – 2 м)
 • молоток
 • болгарка, диск з алмазним напиленням
 • лопата
 • кельма
 • ручна трамбівка
 • рулетка

Для роботи варто придбати гумові наколінники і водонепроникні рукавиці. Під час роботи вам знадобиться вода і доступ до електромережі.

Укладання тротуарної плитки своїми руками: етапи роботи

Роботи з укладання починаються з розмітки майбутньої доріжки. Кілочками і мотузкою розмітьте кордону по всій довжині доріжки. Майданчик розмічають смугами шириною 1 – 1,5 м.

Всі доріжки на ділянці повинні мати ухил у бік стоку: завдяки цьому осадові води не будуть руйнувати покриття. Після розмітки перевірте ширину і рівень доріжок, зручність їх розташування на ділянці.

 1. Демонтаж старого покриття, якщо воно було. Якщо прокладаєте нову доріжку – знімайте 20 см ґрунту. Необхідно видалити коріння рослин і обробити гербіцидом поверхню.
 2. Вирівняйте майданчик щодо розмітки за рівнем: підсипте ями і зніміть зайвий грунт. Приблизна відстань між грунтом розміткою – дві товщини тротуарної плитки. Ретельно утрамбуйте грунт.
 3. Насипте і вирівняйте шар щебеню: він повинен бути однієї товщини по всій площі.
 4. На щебінь укладають шар геотекстилю – це допоможе уникнути потрапляння піску і просідання покриття в майбутньому.
 5. Насипте, вирівняйте і утрамбуйте пісок. Для того, щоб більш рівномірно розподіляти сипкий матеріал, використовувати в роботі граблі. Перед утрамбовуванням пісок потрібно зволожити.
 6. Для додаткового посилення можна (але не обов'язково) залити тонкий шар стяжки.
 7. Підготуйте верхній укладальний шар. Можна придбати готову суміш або зробити її самостійно: змішати пісок і цемент в пропорції 1:5. Пісок для укладочного шару потрібно брати трохи вологий.
 8. Рівномірно розподіліть суміш і утрамбуйте. Щоб дотримуватися рівня при розподілі та вирівнювання використовуйте трубки або планки.
 9. Почніть укладати тротуарну плитку. Класти необхідно так, щоб ви під час роботи не порушували покриття.
 10. Перенесіть до місця роботи тротуарну плитку. Переберіть її, огляньте на наявність шлюбу і пошкоджень.
 11. Укладати плитку слід у відповідності з обраним узором. Кожну плитку простукивайте гумовим молотком по всій поверхні – вона повинна опуститися до зазначеного рівня.
 12. Якщо на поверхні є люки та решітки стоків їх слід пропустити. Укладання навколо перешкод слід проводити в кінці, з залишків і відбраковування плитки.
 13. По закінченню роботи зазори між плиткою потрібно заповнити сумішшю сухого піску та цементу (співвідношення той же, що і для верхнього утрамбовочного шару). Суху суміш насипають на поверхню доріжки і розмітають віником, заповнюючи щілини між тротуарною плиткою.
 14. Бордюри по краях доріжок встановлюють у траншею. Вирівнюють та зміцнюють: з зовнішньої сторони заливають цементним розчином.
 15. Якщо ви використовуєте фігурну плитку, то біля бордюру з'являться осередку – сюди укладаються половинки плитки. Її потрібно утрамбовувати особливо ретельно – під час монтажу бордюрів міг обсипатися підготовчий шар.
 16. По закінченню робіт перевірте рівнем поверхню і вирівняйте виступаючі плитки гумовим молотком. Якщо плитка запалу – її виймають, підсипають пісок і знову утрамбовують молотком.

Біля ганку і воріт на ділянку плитку тротуарну плитку краще класти на розчин.

У цих місцях найбільше навантаження – розчин додасть кладці додаткову міцність.

Укладання тротуарної плитки своїми руками на доріжці займе у вас один робочий день, на майданчику – близько тижня. Проводити роботи краще в похмурий неспекотний день. Щоб доріжки і майданчики на ділянці були довговічними, обов'язково обладнайте якісний дренаж і дотримуйтеся ухилу в 3°-5°.

 

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ

 

Продаж та Облицювання Каменю Піщанику, Граніту, Мармуру. Укладання Тротуарної та Керамічної Плитки.

 

Укладання Декоративного і Природного Каменю, благоустрій території в Харкові.

 

 

Облицювання фасадів і Мощення природним каменем доріжок, Укладання Бруківки ,Укладка Тротуарної Плитки в Харкові.

 

 

Будь-які Вироби з натурального та декоративного Каменю в Харкові.

 

 

Зробити Садові доріжки, майданчики під машину, передній або задній двір навколо будинку в Харкові.

 

 

Тротуарна плитка та декоративний або натуральний камінь відмінно підходить для цих цілей!

 

 

Ми пропонуємо послуги з укладання тротуарної плитки та облицювання декоративним або натуральним каменем .

 

 

Компанія успішно і професійно виконує свою роботу!

 

 

Якість виконаних робіт гарантуємо!

 

 

У найкоротші терміни ми проведемо укладання тротуарної плитки та облицювання природним каменем саме так, як ви того побажаєте !

 

 

"Private Resort" ДИЗАЙН-ПРОЕКТУВАННЯ і Будівництво Будинків і Котеджів,

 

 

Будівництво та Облицювання Басейнів, Ставків, Фонтанів і Зимових Садів,

 

 

Будівництво та Облицювання Ресторанів, Магазинів, Салонів Краси, Торгових Центрів, Готелів .

 

 

Укладання Тротуарної плитки і натурального каменю - у Харкові Будь-які Вироби з натурального та декоративного Каменю в Харкові.

 

Детальніше https://creative-alliance.com.ua/ 

 

Будь-які Вироби з натурального та декоративного Каменю в Харкові.

 

 

Укладання Піщанику, Граніту в Харкові і Області.

 

 

Камінь піщаник у Харкові - це натуральний мінерал, який з'явився завдяки осадовим явищ. Складається він в своїй більшості з дрібних частинок кварцу, які пов'язані між собою завдяки іншим матеріалам, наприклад, часто сполучними є карбонат і кремній. Мінеральний склад та фізико-механічні властивості цього каменю зовсім ненабагато відстають від показників кварцу і граніту. Присутня в складі пісковику залізна руда чудовим чином надає йому унікальну колірну забарвлення. Все це робить вироби з піщанику привабливими для застосування при ремонтних роботах і на роботах із облицовыванию, особливо в останні роки. Наприклад, люди часто замовляють мощення піщаником доріжок або ж паркан з пісковика.

 

 

А що стосується фінансового питання, то в пошуках послуги укладання піщанику ціна Харків ви виявите, що ціни на цей матеріал будуть цілком прийнятні.

 

 

Укладання каменю пісковика відбувається в кілька етапів.

Найчастіше вона починається з правильної підготовки основи. В якості основи дуже добре себе показує бетон, асфальт. Часом буває так, що застосовують утрамбований щебінь та інші матеріали, використовувані в будівництві, які володіють міцної кристалічної гратами, і що дуже важливо - не піддаються деформуванню по ходу изнашивающего експлуатаційного процесу. Враховують і пересеченность грунту. Після чого, акуратно, приступають до підготовки цементно-піщаного розчину, відповідного загальновизнаною марки М150. Кладка пісковику повинна відбуватися одразу ж після того, як склеювальний склад завдадуть на основу.

 

 

Всі ці процедури є дуже значущим моментами, адже укладання необхідно закінчити до того, як почне схоплюватися суміш. Потім слідує етап укладання каменя на цементно-піщаний розчин. Товщина розчину зобов'язана перебувати в обов'язкових межах 2-3 см. Дуже велику увагу приділяють і самій товщині каменю. Наприклад, під час облицювальних робіт по фасаду і різних приміщень застосовують плитку, товщина якої не повинна перевищувати 10-20 мм. Укладання піщанику на стіну здійснюється за допомогою сітки з арматури, яка має діаметр 4-8 мм і крок 150х150 мм, або ж просто просвердлюють отвори і монтують арматуру ф8 мм з відстанню 0,5 метра по всій площині стінки.

 

 

Також при облицюванні піщаником фасадів будівлі, щоб була міцна зв'язок каменю з площиною, на якій проводиться облицювання, обов'язково додають цементно-піщаний розчин або ж будь-який інший якісний будівельний клей. Завершальними діями будуть роботи з затирання утворилися швів. Цей етап є дуже важливим, коли укладаються доріжки з пісковика, бруківки, тротуари та інші дорожні покриття. Дуже важливо, щоб розшивання між плитами, що укладаються не перевищувала 10 мм. Роботи по затірці виконують шпателем. Новітня продукція дозволяє виконувати і «безшовну» облицювання на абсолютно найрізноманітніших площинах. Багато жителів мегаполісів витрачають багато часу, шукаючи того, хто може виконати таку копітку і точну роботу, того, кому можна було б довіритися. Так всіх мучить питання - яка ж буде вартість укладання пісковика? Укладання піщанику ціна буває найрізноманітніша. У багатьох сайтах фірм навіть не відображена інформація про кладка пісковику ціна, адже все буде залежати від того, які застосовуються матеріали, яка їх кількість і обсяг роботи. Всі ці дані можуть прорахувати фахівці нашої фірми, і тоді ви вже точно будете знати, скільки коштує покласти піщаник.

 

 

Укладання Піщанику – справа серйозна, тому цю роботу варто доручати тільки професіоналам своєї справи. На нашому сайті ви можете не тільки переглянути доріжки з пісковика фото або ж укладання піщанику фото в дуже гарному якості, але також ознайомитися з інформацією, що цікавить вас.

 

 

Потрібний варіант можна потім обговорити з нашими фахівцями, а вони вже підрахують, яка на укладання піщанику ціна.

 

Детальніше https://creative-alliance.com.ua/ 

 

Надаємо повний комплекс послуг з укладання , облицювання тротуарної і декоративною плиткою і природним каменем.

 

 

Продаж та облицювання-Укладання каменю і плитки в Харкові,

 

 

Дизайнерські роботи з Декоративного і Природного Каменю в Харкові,  Благоустрій Території. 

 

 

чим краще облицювати свої Газонні Доріжки, Майданчик під машину,

 

 

Облицювати Каменем у Харкові передній або задній Двір навколо Будинку.

 

Плитка та Декоративний або Натуральний камінь відмінно підходить для цих цілей!

 

Ми пропонуємо Послуги з Укладання Будь Плитки та Облицювання Декоративним або Натуральним каменем . 

 

 

Компанія успішно і професійно виконує свою роботу!

 

 

Якість виконаних робіт Гарантуємо! 

 

 

 У Найкоротші терміни ми проведемо Укладання Тротуарної Плитки в Харкові та Облицювання Природним Каменем саме так, як ви того побажаєте!

 

 "Private Resort"
https://creative-alliance.com.ua/

 

Надаємо повний комплекс послуг з укладання тротуарної плитки і природного каменю в Харкові.

Один з найпопулярніших способів прикрасити дизайн інтер'єру кухні, передпокої, вітальні, ванної кімнати, балкона або дизайн екстер'єру фасаду будинку, цоколя будинку, вимощення будинку, ступенів будинку та ландшафтний дизайн - це зробити облицювання стін, укосів, стелі, фасаду будинку, ступенів будинку, цоколя будинку, вимощення будинку декоративним, штучним, натуральним (диких), керамічним та ін. види матеріалу. Замовити послуги за доступною ціною Ви можете в нашій організації.

 

Будь-які Вироби з Натурального та Декоративного Каменю для Дому та Бізнесу

 

Послуги Дизайнера Інтер'єрів та Ландшафтного Дизайнера. Виконаємо Будівельні та Оздоблювальні Роботи

 

 

Виконаємо Будівельні Роботи,

Оздоблювальні Роботи,

Облицювальні Роботи .

Послуги Архітектора .

Послуги Дизайнера Інтер'єрів.

Послуги Ландшафтного Дизайнера.

 

 

Укладання Керамічної та Тротуарної Плитки у Харкові,

 

 

Виготовлення , Нарізка і Продаж Декоративного та Природного Каменю,  Благоустрій Території .      

 

 

 Багато задають собі питання, чим краще облицювати свої Газонні Доріжки, Майданчик під машину, Підпірну стінку, Фасад, передній або задній Двір навколо Будинку . 

 

 

Декоративна плитка і Декоративний або Натуральний камінь відмінно підходить для цих цілей! 

 

 

Ми пропонуємо Послуги з Укладання будь Плитки, Мозаїки і Облицювання Декоративним або Натуральним Каменем .  

 

 

Виготовляємо Декоративні Водоспади. 

 

Укладання Тротуарної Плитки і Натурального Каменю.

 

Майданчики та Доріжки з Каменю і Плитки

 

Укладання Каменю , Керамічної Плитки і Тротуарної Плитки. Облицювання Мармуром, Гранітом, Андезитом, Піщаником, Сланцем.
Виконаємо Облицювання Натуральним і Декоративним Каменем Всередині і Зовні Будинку. Створимо для Вас Дизайн Інтер'єру.
Виконуємо Будівельні та Ландшафтні Роботи

 

 

Ландшафтний Дизайн. 

 

Купити Натуральний камінь Піщаник і Андезит з Доставкою і Укладанням.

 

Облицювання Натуральним і Штучним Каменем, Укладання Тротуарної Плитки та Каменю, Ландшафтний Дизайн в Харкові.

Ландшафтний Дизайнер, Ландшафтне оформлення ділянки — ці словосполучення стали модними останнім часом. Доріжки, майданчики і мощення є основною складовою ландшафтного дизайну ділянки. Так, наші дачні ділянки і заміські садиби перестали використовуватися тільки для вирощування овочів і фруктів. Все частіше замість картопляних посадок можна побачити газон і клумби з квітами, а замість плодових дерев — декоративні.

Час тотального дефіциту і порожніх прилавків давно позаду. У магазинах є все. І тепер хочеться поїхати за місто , щоб відпочити і набратися позитивних емоцій. А краса , як говоритися , врятує весь світ, і кожного з нас окремо. Ось власники заміських соток і намагаються створити цю красу у себе на ділянці. Хтось запрошує фахівців , а хтось насолоджується не тільки результатом , а й самим процесом перевтілення, тому принципово вникає в усі самостійно і сам реалізує свої ідеї.

Неможливо створити проект без доріжок. Важливо поєднання їх з іншими будівлями.
Садові доріжки можна робити з різних матеріалів, але потрібно керуватися поєднанням їх з парканом і побудовами. Часто використовують: фігурну тротуарну плитку, натуральний камінь, клінкерна цегла. Другорядні доріжки часто роблять з дерев'яних спилов, каменю пісковика, сланцю (товщини не менше 5-6 см), насипні доріжки з гравію, гальки, гранітної і мармурової крихти, щебеню, піску і т. п.

У будь-якій сфері діяльності можна розібратися, якщо починати з азів. Ось і ландшафтне мистецтво не буде здаватися таким недоступним і складним , якщо розібрати його на складові. Лише вивчивши алфавіт , ми починаємо складати склади , потім слова і пропозиції. Вивчивши ази ландшафтного дизайну , ви зможете самостійно складати різні комбінації і композиції і , знаючи правила , не допустіть грубих помилок , які згодом довелося б виправляти.

Різні джерела дають різну трактування поняття «ландшафтний дизайн». Одні стверджують що ландшафтний дизайнер – це наука і мистецтво створення упорядкованих , гармонійних садово-паркових ансамблів. Інші вважають , що це комплекс спеціальних заходів і рішень з благоустрою території , спрямований на зміну зовнішнього вигляду території шляхом активного використання природних компонентів. Третя думка полягає в тому , що ландшафтний дизайн – все - таки мистецтво , що знаходиться на стику трьох напрямків: інженерного ( проектування , будівництво , архітектура ), біологічного (рослинництво) і філософського (використання відомостей з історії та філософії).

Кожне з цих визначень істинно. Ландшафтний дизайн – поняття багатомірне і складний , у нього багато складових , але спробуємо з ними розібратися .

У цій статті я розповім як Купити Піщаник і Андезит з Доставкою та про класифікації стилів ландшафтного дизайну , приємних у всьому світі , про те , чим один сад відрізняється від іншого . Ви знаєте що навіть квітники бувають самими різними і в залежності від їх розташування на ділянці , форм і розмірів , що використовуються для посадки рослин , вони будуть мати певну назву.

Декоративне Мощення Доріжок. Немає чітких правил щодо створення Доріжок з Натурального Каменю і як Купити Піщаник і Андезит з Доставкою , а за створення доріжок з Натурального Каменю кілька гарних рекомендацій ми вам дамо. Якщо ділянка великий, то обов'язково повинна бути доріжка, яка проходить по периметру всієї ділянки. Залежно від стилю ландшафтного дизайну доріжки роблять або прямі або з плавними заокругленнями.

Купити Камінь Піщаник і Андезит з Доставкою . Облицювання Натуральним Каменем-Пісковиком

 

 

 • Тротуарна Плитка 
 •  
 • Укладання Тротуарної Плитки та Каменю Тротуарного
 •  

Не повинно бути різких поворотів. На ділянці від 10 соток доріжки потрібно розділити на головні і другорядні. Обов'язково потрібно продумати всі шляхи руху від виходу з дому до іншим функціональним місць (альтанки, майданчики, гараж, басейн тощо).

 

 

 

прикрасити дизайн інтер'єру кухні, передпокої, вітальні, ванної кімнати, балкона або дизайн екстер'єру фасаду будинку, цоколя будинку, вимощення будинку, ступенів будинку та ландшафтний дизайн - це зробити облицювання стін, укосів, стелі, фасаду будинку, ступенів будинку, цоколя будинку, вимощення будинку декоративним, штучним, натуральним (диких), керамічним та ін. види матеріалу. Замовити послуги за доступною ціною Ви можете в нашій організації.

 Профессионально выполняеv свою роботу в Харкові!  

 

 

 Якість виконаних робіт Гарантуємо!  

 

 

У Найкоротші терміни ми Зробимо Облицювання ,

Укладання Тротуарної та Керамічної Плитки та Облицювання Декоративним і Природним Каменем саме так, як ви того побажаєте ! 

 

 "Private Resort"    
https://creative-alliance.com.ua/ 

шукав натхнення в салоні ванн, знає це почуття - від надлишку кольору і зразків кахельної плитки для ванної кімнати в голові все змішалося, здається подобається все і водночас нічого. 

 

 

Як зробити розумну покупку кахельної плитки?

 

 

Дизайнер Інтер'єру, Майстер-Плиточник. Облицювання Натуральним і Декоративним Каменем Всередині і Зовні Будинку.

 

 

Ландшафтний Дизайнер. Укладання Тротуарної , Керамічної Плитки та Каменю.

 

 

Створимо Декоративні Фонтани , Водоспади , Каскади з Натурального і Декоративного Каменю.

 

 

Дизайн та Декор для Будинку і Квартири.

Принесіть Красу і Спокій Природи у Ваш Будинок , Квартиру або Бізнес.

Облицювання Мармуром, Гранітом, Андезитом, Пісковиком

Як облаштувати ванну кімнату? Яка ванна буде краще: світла чи темна?

 

Будь-які Вироби з Натурального та Декоративного Каменю для Дому та Бізнесу

дизайн інтер'єру кухні, передпокої, вітальні, ванної кімнати, балкона або дизайн екстер'єру фасаду будинку, цоколя будинку, вимощення будинку, ступенів будинку та ландшафтний дизайн - це зробити облицювання стін, укосів, стелі, фасаду будинку, ступенів будинку, цоколя будинку, вимощення будинку декоративним, штучним, натуральним (диких), керамічним та ін. види матеріалу. Замовити послуги за доступною ціною Ви можете в нашій організації.

 

Послуги Дизайнера Інтер'єрів та Ландшафтного Дизайнера. Виконаємо Будівельні та Оздоблювальні Роботи

Виконаємо Будівельні Роботи, Оздоблювальні Роботи, Облицювальні Роботи .

Послуги Архітектора .

Послуги Дизайнера Інтер'єрів.

Послуги Ландшафтного Дизайнера.

Виготовляємо Ексклюзивні Фонтани, Водоспади, Каскади. Аксесуари для Басейнів та Ставків .Будівництво та Облицювання Басейнів і Ставків Каменем

 

Облицювання Плиткою і Каменем в кухні, передпокої, вітальні, ванної кімнати, балкона або дизайн екстер'єру фасаду будинку, цоколя будинку, вимощення будинку, ступенів будинку та ландшафтний дизайн - зробити облицювання стін, укосів, стелі, фасаду будинку, ступенів будинку, цоколя будинку, вимощення будинку декоративним, штучним, натуральним (диких), керамічним та ін. види матеріалу. Замовити послуги за доступною ціною Ви можете в нашій організації.

 

Будівництво Будинків, Котеджів, Готелів, Готелів.
Капітальний та Косметичний Ремонт Квартир, Будинків, Офісів.
Облицювання Натуральним і Штучним Каменем.
Укладання Керамічної Плитки, Облицювання Керамічною Плиткою.
Укладання Тротуарної Плитки та Бруківки.
Ландшафтний Дизайн та Дизайн Інтер'єрів.
Виготовляємо Ексклюзивні Фонтани.
Будуємо Штучні Водоспади і Каскади.
Виготовляємо Аксесуари для Басейнів та Ставків .
Будівництво Басейнів , Облицювання Басейнів і Ставків Каменем і Плиткою.
 

 

Декоративний Камінь

 

Натуральний і Штучний Камінь для Фасадів та Облицювання Інтер'єрів.
Укладання Каменю.
Облицювання Камені

 

 

Ландшафтний Дизайн та Дизайн Інтер'єрів.

Виготовляємо Ексклюзивні Фонтани.
Будуємо Штучні Водоспади і Каскади.
Виготовляємо Аксесуари для Басейнів та Ставків .
Будівництво Басейнів , Облицювання Басейнів і Ставків Каменем і Плиткою

 

. 

 

Кращий Дизайн для Вашої Нерухомості .

Ексклюзивний Дизайн для Вас

 

Облицювання Плиткою і Каменем в кухні, передпокої, вітальні, ванної кімнати, балкона або дизайн екстер'єру фасаду будинку, цоколя будинку, вимощення будинку, ступенів будинку та ландшафтний дизайн - зробити облицювання стін, укосів, стелі, фасаду будинку, ступенів будинку, цоколя будинку, вимощення будинку декоративним, штучним, натуральним (диких), керамічним та ін. види матеріалу. Замовити послуги за доступною ціною Ви можете в нашій організації.

 

News Design

 

 

Познайомтеся з нашими прикладами дизайну ванної кімнати в різних стилях.

 

 

Виберіть кахельну плитку для ванної, в колір, який вам подобається

 

 

 

Облицювання Плиткою і Каменем в кухні, передпокої, вітальні, ванної кімнати, балкона або дизайн екстер'єру фасаду будинку, цоколя будинку, вимощення будинку, ступенів будинку та ландшафтний дизайн - зробити облицювання стін, укосів, стелі, фасаду будинку, ступенів будинку, цоколя будинку, вимощення будинку декоративним, штучним, натуральним (диких), керамічним та ін. види матеріалу. Замовити послуги за доступною ціною Ви можете в нашій організації.

 

 

Облицювання Плиткою і Каменем в кухні, передпокої, вітальні, ванної кімнати, балкона або дизайн екстер'єру фасаду будинку, цоколя будинку, вимощення будинку, ступенів будинку та ландшафтний дизайн - зробити облицювання стін, укосів, стелі, фасаду будинку, ступенів будинку, цоколя будинку, вимощення будинку декоративним, штучним, натуральним (диких), керамічним та ін. види матеріалу. Замовити послуги за доступною ціною Ви можете в нашій організації.

Інформація для замовлення

 • Ціна: Ціну уточнюйте