Кошик
1 відгук
Облицовка Плиткой, Натуральным или Декоративным Камнем внутри и снаружи Дома
+380989368696

Мощення Доріжок з Плитки та Каменю. Ландшафтний Дизайн і БУДІВНИЦТВО в Харкові. Облицювальні Роботи Каменем і

 • Послуга

Ціну уточнюйте

+380989368696
Дизайнер
Мощення Доріжок з Плитки та Каменю. Ландшафтний Дизайн і БУДІВНИЦТВО в Харкові. Облицювальні Роботи Каменем і
Мощення Доріжок з Плитки та Каменю. Ландшафтний Дизайн і БУДІВНИЦТВО в Харкові. Облицювальні Роботи Каменем іПослуга
Ціну уточнюйте
+380989368696
Дизайнер

Опис

Продаж і Укладання Тротуарної плитки, Декоративного та Природного Каменю, Виготовлення Фонтанів, Водоспадів ,Каскадів , Благоустрій території.

питання? чим краще всього вистелити свої доріжки, майданчик під машину, передній або задній двір навколо будинку.

Тротуарна плитка та декоративний або натуральний камінь відмінно підходить для цих цілей!

Ми пропонуємо послуги з укладання тротуарної плитки та облицювання декоративним або натуральним каменем . 

ми успішно і професійно виконує свою роботу!

 Якість виконаних робіт гарантуємо!  

У найкоротші терміни ми проведемо укладання тротуарної плитки та облицювання природним каменем саме так, як ви того побажаєте!

Укладання Тротуарної плитки, Декоративного та Природного Каменю,  Благоустрій Території. 

Багато задають собі питання, чим краще всього вистелити свої газонні доріжки, майданчик під машину, передній або задній двір навколо будинку - декоративний або натуральний камінь відмінно підходить для цих цілей! Ми пропонуємо послуги з декоративного облицювання або натурального каменю . 

Компанія успішно і професійно виконує свою роботу!

Якість виконаних робіт гарантуємо! 

У найкоротші терміни ми проведемо укладання тротуарної плитки та облицювання природним каменем саме так, як ви того побажаєте!

 

Отже, як ви можете бути впевнені, що знайшли абсолютних кращих майстрів для роботи.

Камінь піщаник - це натуральний мінерал, який з'явився завдяки осадовим явищ. Складається він в своїй більшості з дрібних частинок кварцу, які пов'язані між собою завдяки іншим матеріалам, наприклад, часто сполучними є карбонат і кремній. Мінеральний склад та фізико-механічні властивості цього каменю зовсім ненабагато відстають від показників кварцу і граніту. Присутня в складі пісковику залізна руда чудовим чином надає йому унікальну колірну забарвлення. Все це робить вироби з піщанику привабливими для застосування при ремонтних роботах і на роботах із облицовыванию, особливо в останні роки. Наприклад, люди часто замовляють мощення піщаником доріжок або ж паркан з пісковика. А що стосується фінансового питання, то в пошуках послуги укладання піщанику ціна Харків ви виявите, що ціни на цей матеріал будуть цілком прийнятні.

Укладання каменю пісковика відбувається в кілька етапів. Найчастіше вона починається з правильної підготовки основи. В якості основи дуже добре себе показує бетон, асфальт. Часом буває так, що застосовують утрамбований щебінь та інші матеріали, використовувані в будівництві, які володіють міцної кристалічної гратами, і що дуже важливо - не піддаються деформуванню по ходу изнашивающего експлуатаційного процесу. Враховують і пересеченность грунту. Після чого, акуратно, приступають до підготовки цементно-піщаного розчину, відповідного загальновизнаною марки М150. Кладка пісковику повинна відбуватися одразу ж після того, як склеювальний склад завдадуть на основу. Всі ці процедури є дуже значущим моментами, адже укладання необхідно закінчити до того, як почне схоплюватися суміш. Потім слідує етап укладання каменя на цементно-піщаний розчин. Товщина розчину зобов'язана перебувати в обов'язкових межах 2-3 см. Дуже велику увагу приділяють і самій товщині каменю. Наприклад, під час облицювальних робіт по фасаду і різних приміщень застосовують плитку, товщина якої не повинна перевищувати 10-20 мм. Укладання піщанику на стіну здійснюється за допомогою сітки з арматури, яка має діаметр 4-8 мм і крок 150х150 мм, або ж просто просвердлюють отвори і монтують арматуру ф8 мм з відстанню 0,5 метра по всій площині стінки.

Також при облицюванні піщаником фасадів будівлі, щоб була міцна зв'язок каменю з площиною, на якій проводиться облицювання, обов'язково додають цементно-піщаний розчин або ж будь-який інший якісний будівельний клей. Завершальними діями будуть роботи з затирання утворилися швів. Цей етап є дуже важливим, коли укладаються доріжки з пісковика, бруківки, тротуари та інші дорожні покриття. Дуже важливо, щоб розшивання між плитами, що укладаються не перевищувала 10 мм. Роботи по затірці виконують шпателем.

Новітня продукція дозволяє виконувати і «безшовну» облицювання на абсолютно найрізноманітніших площинах. Багато жителів мегаполісів витрачають багато часу, шукаючи того, хто може виконати таку копітку і точну роботу, того, кому можна було б довіритися. Так всіх мучить питання - яка ж буде вартість укладання пісковика? Укладання піщанику ціна буває найрізноманітніша. У багатьох сайтах фірм навіть не відображена інформація про кладка пісковику ціна, адже все буде залежати від того, які застосовуються матеріали, яка їх кількість і обсяг роботи. Всі ці дані можуть прорахувати фахівці нашої фірми, і тоді ви вже точно будете знати, скільки коштує покласти піщаник.

Піщаник укладання – справа серйозна, тому цю роботу варто доручати тільки професіоналам своєї справи. На сайті нашої фірми ви можете не тільки переглянути доріжки з пісковика фото або ж укладання піщанику фото в дуже гарному якості, але також ознайомитися з інформацією, що цікавить вас.

 

Потрібний варіант можна потім обговорити з нашими фахівцями, а вони вже підрахують, яка ціна на укладання пісковика.

 

 

 

Водоспад з Каменю в Харкові

Наявність кам'яного водоспаду на задньому дворі - це спосіб наблизитися до природи і забезпечити мирний підхід до будь-якій обстановці.  

Ми Знаємо більш ефективний спосіб як Побудувати якісний штучний кам'яний водоспад,

і тепер ми є провідною компанією з будівництва штучних водоспадів і плавальних басейнів в Харкові.

Продаж та Укладка плитки, декоративного та природного каменю, благоустрій території в Харкові .

Облицювання фасадів і природним каменем доріжок у Харкові, Укладання Бруківки у Харкові ,    

Укладання Тротуарної Плитки в Харкові .

Будь-які Вироби з натурального та декоративного Каменю в Харкові .

Садові доріжки, майданчики під машину, передній або задній двір навколо будинку з каменю в Харкові .

Декоративний водоспад з натурального каменю чудово знімає стрес !

Ми пропонуємо Послуги по Виготовленню Штучних Водоспадів .

Виконаємо Облицювання Декоративним або Натуральним Каменем .

Професійно виконує свою роботу!

Якість виконаних робіт гарантуємо!

У найкоротші терміни ми зробимо Укладання Тротуарної Плитки та Облицювання Природним Каменем саме так, як ви того побажаєте!

ДИЗАЙН , ПРОЕКТУВАННЯ і Будівництво Будинків і Котеджів в Харкові.

Будівництво Басейнів, Ставків, Фонтанів і Зимових Садів в Харкові.

Будівництво Ресторанів, Магазинів, Салонів Краси, Торгових Центрів, Готелів .

Укладання Тротуарної Плитки і Натурального Каменю - в Харкові .

Будь Водоспади і Фонтани з Натурального і Декоративного Каменю в Харкові .

Ландшафтний Камінь у Харкові.  

Будь-які Вироби з натурального та декоративного Каменю в Харкові.

Облицювання-Укладання Піщанику, Граніту, Мармуру в Харкові і Області.

Камінь натуральний і штучний в Харкові. Декоративна Плитка.

Камінь піщаник - це натуральний мінерал, який з'явився завдяки осадовим явищ.

Складається він в своїй більшості з дрібних частинок кварцу, які пов'язані між собою завдяки іншим матеріалам, наприклад, часто сполучними є карбонат і кремній. Мінеральний склад та фізико-механічні властивості цього каменю зовсім ненабагато відстають від показників кварцу і граніту. Присутня в складі пісковику залізна руда чудовим чином надає йому унікальну колірну забарвлення. Все це робить вироби з піщанику привабливими для застосування при ремонтних роботах і на роботах із облицовыванию, особливо в останні роки.

Наприклад, люди часто замовляють мощення піщаником доріжок або ж паркан з пісковика. А що стосується фінансового питання, то в пошуках послуги укладання піщанику ціна Харків ви виявите, що ціни на цей матеріал будуть цілком прийнятні.

Укладання каменю пісковика відбувається в кілька етапів.

Найчастіше вона починається з правильної підготовки основи. В якості основи дуже добре себе показує бетон, асфальт. Часом буває так, що застосовують утрамбований щебінь та інші матеріали, використовувані в будівництві, які володіють міцної кристалічної гратами, і що дуже важливо - не піддаються деформуванню по ходу изнашивающего експлуатаційного процесу. Враховують і пересеченность грунту. Після чого, акуратно, приступають до підготовки цементно-піщаного розчину, відповідного загальновизнаною марки М150. Кладка пісковику повинна відбуватися одразу ж після того, як склеювальний склад завдадуть на основу.

Всі ці процедури є дуже значущим моментами, адже укладання необхідно закінчити до того, як почне схоплюватися суміш. Потім слідує етап укладання каменя на цементно-піщаний розчин. Товщина розчину зобов'язана перебувати в обов'язкових межах 2-3 см. Дуже велику увагу приділяють і самій товщині каменю.

Наприклад, під час облицювальних робіт по фасаду і різних приміщень застосовують плитку, товщина якої не повинна перевищувати 10-20 мм.

Укладання піщанику на стіну здійснюється за допомогою сітки з арматури, яка має діаметр 4-8 мм і крок 150х150 мм, або ж просто просвердлюють отвори і монтують арматуру ф8 мм з відстанню 0,5 метра по всій площині стінки.

Також при облицюванні піщаником фасадів будівлі, щоб була міцна зв'язок каменю з площиною, на якій проводиться облицювання, обов'язково додають цементно-піщаний розчин або ж будь-який інший якісний будівельний клей.

Завершающими діями будуть роботи з затирання утворилися швів. Цей етап є дуже важливим, коли укладаються доріжки з пісковика, бруківки, тротуари та інші дорожні покриття.

Дуже важливо, щоб розшивання між плитами, що укладаються не перевищувала 10 мм.

Роботи по затірці виконують шпателем.

Новітня продукція дозволяє виконувати і «безшовну» облицювання на абсолютно найрізноманітніших площинах. Багато жителів мегаполісів витрачають багато часу, шукаючи того, хто може виконати таку копітку і точну роботу, того, кому можна було б довіритися.

Так всіх мучить питання - яка ж буде вартість укладання пісковика ?

Укладання піщанику ціна буває найрізноманітніша.

У багатьох сайтах фірм навіть не відображена інформація про кладка пісковику ціна, адже все буде залежати від того, які застосовуються матеріали, яка їх кількість і обсяг роботи.

Всі ці дані можуть прорахувати фахівці нашої фірми, і тоді ви вже точно будете знати, скільки коштує покласти піщаник.

Піщаник укладання – справа серйозна, тому цю роботу варто доручати тільки професіоналам своєї справи. На сайті нашої фірми ви можете не тільки переглянути доріжки з пісковика фото або ж укладання піщанику фото в дуже гарному якості, але також ознайомитися з інформацією, що цікавить вас. Потрібний варіант можна потім обговорити з нашими фахівцями, а вони вже підрахують, яка на укладання піщанику ціна.

Підрядник по Укладанню Тротуарної Плитки і Натурального Каменю Пісковика .

Незалежно від того, чи є ви професійним інвестором з нерухомості або домовласником з мріями про оновлення, щоб оновити і поліпшити свій будинок, наявність якісної домашньої ремонтної команди, якій ви можете довіряти, абсолютно необхідно.

Зрештою, навіть якщо ви плануєте робити щось самостійно, ви не зможете зробити все це самостійно.

І ви не хочете в кінцевому підсумку платити за неякісну роботу.

Отже, як ви можете бути впевнені, що знайшли абсолютних кращих людей для роботи.

І тепер, ви можете спокійно відпочити, знаючи, що ви створили команду, яка подбає про вас і вашому будинку.

Продаж і Укладання Каменю і Плитки в Харкові - це один з вид будівельних робіт, спрямованих на благоустрій території. Багато задають собі питання, чим краще всього вистелити свої газонні доріжки, майданчик під машину, передній або задній двір навколо будинку. 

Тротуарний Камінь (плитка) відмінно підходить для цих цілей! Ми пропонуємо Послуги з Укладання Тротуарної та Керамічної Плитки по Харкову 

Майстер професійно виконає свою роботу!

Якість виконаних робіт гарантуємо!

У найкоротші терміни ми проведемо укладання каменю і плитки саме так, як ви того побажаєте ! 

"Private Resort"
https://creative-alliance.com.ua/

Як покласти тротуарну плитку своїми руками ?

Облаштування прибудинкової території – це процес дуже важливий. І максимальну увагу тут слід приділяти не тільки зеленим насадженням, але і пішохідних доріжках, які не лише поліпшать зовнішню естетику ділянки, але і зроблять його більш комфортним у всіх відносинах. Останнім часом в якості матеріалу для пішохідних доріжок використовується спеціальна плитка – матеріал надійний і практичний, а також досить простий в монтажі.

Вибираємо тротуарну плитку

Тротуарна плитка відрізняється високими якісними характеристиками – вона набагато міцніше бетону, а при інтенсивній експлуатації і великих навантаженнях, на відміну від інших матеріалів, не розсипається і не втрачає своєї привабливості.

Кладка плитки – процес не швидкий, але досить простий, щоб зробити це без залучення фахівців. Досить заздалегідь закупити достатню кількість тротуарної плитки, підготувати необхідний інструмент і витратні матеріали, і можна приступати до облаштування дворової території. Якщо ви не маєте досвіду будівельної діяльності і не знаєте, як покласти тротуарну плитку – відео в інтернеті допоможе вам розібратися в деталях більш докладно.

Якщо вас цікавить як правильно покласти тротуарну плитку своїми руками, то для початку вам потрібно дізнатися, як потрібно вибирати плитку, щоб кінцевий результат вас не розчарував. На сучасному ринку представлена величезна різноманітність зразків тротуарної плитки, різної за:

 • розміром
 • обсягу
 • узору
 • якісним характеристикам

Перед придбанням матеріалу необхідно ретельно виміряти площа тротуару, і розрахувати кількість плитки виходячи з її розмірів. Складніше всього купувати плитку з фігурними елементами або складним візерунком. Тут потрібно не просто розрахувати її кількість, але і приблизно визначити її витрата з урахуванням подрєзов. Оскільки її малюнок потрібно буде поєднувати в процесі утворюється досить багато брухту, який можна буде використовувати у подальшому.

При розрахунку кількості тротуарної плитки потрібно враховувати спосіб кладки. Наприклад, при діагональному техніці витрата матеріалу істотно збільшується. Тому набагато простіше і вигідніше робити монтаж тротуару традиційним способом.

При виборі тротуарної плитки основним критерієм є її міцність, що визначається товщиною. Наприклад, для пішохідної доріжки цілком підійде плитка товщиною в сорок міліметрів. А якщо ви плануєте вимостити дорогу до гаража, за якою буде їздити легковий автотранспорт, то краще вибрати плитки не менше п'яти сантиметрів у товщину.

Що потрібно для монтажу плитки ?

Перед тим, як вивчити інструкцію про те, як правильно покласти тротуарну плитку, вам потрібно підготувати інструменти, які обов'язково знадобляться в процесі. Їх список досить довгий:

 • будівельний рівень (можна використовувати сучасні лазерні моделі, які дозволяють робити розмітку максимально рівне)
 • гумовий молоток – необхідний для підгону плиток один до одного в процесі укладання
 • дерев'яні кілочки (розпірки) і капронова нитка – з їх допомогою робиться розмітка
 • кельма – потрібен для вирівнювання піщаного шару
 • трамбівка – необхідна для ущільнення шарів
 • пісок та дрібний камінь – з них потрібно буде зробити суміш, яка виконує функцію «подушки»
 • кутова шліфувальна машинка – інструмент для коригування розміру тротуарної плитки

Також не забудьте підготувати саму тротуарну плитку і бордюр – з його допомогою можна буде оформити доріжку більш якісно.

Як класти тротуарну плитку рівному ?

Коли всі необхідні інструменти і витратні матеріали будуть готові, можна приступати до монтажу тротуарної доріжки. Але, навіть якщо ви маєте уявлення про саму процедуру, все одно подивіться в інтернеті хоча б один ролик про те, як класти тротуарну плитку – відео стане для вас самої найкращим помічником. До речі, про те, як правильно класти тротуарну плитку, є дуже багато літературних джерел та наочних посібників, якими можна скористатися.

Отже, укладання тротуарної плитки своїми руками починається з попередньої підготовки території. Професійні майстри зазвичай складають план території, вымеряют всі розміри, переносять їх на папір і лише після цього приступають до роботи.

Далі потрібно зробити розмітку. Для цього знадобиться:

 • капронова нитка
 • кілочки
 • молоток

З їх допомогою потрібно буде позначити межі території, де ви плануєте покласти тротуарну плитку. В межах означених меж потрібно акуратно зняти дерен на глибину приблизно двадцять сантиметрів, а потім вийняти грунт. Уважно стежте за тим, щоб на підготовленому ділянці не залишалося сміття та залишків трави.

Після того, як грунт рівномірно видалено, необхідно зробити подушку з дрібного каменю, який засипається, вирівнюється і ретельно трамбується. Потім потрібно приступати до укладання наступного шару з піску або піщано-цементної суміші. Пісок укладається товщиною до сорока сантиметрів. Якщо ви будете укладати піщано-цементну суміш, то достатньо буде шару в двадцять або тридцять сантиметрів. Пісок змішується з цементом в пропорції 3:1. Щоб шар був щільним, можна трохи змочувати суміш піску та цементу водою. Якщо ви хочете, щоб тротуарна плитка прослужила свій максимальний термін експлуатації, вам необхідно подбати про те, щоб з грунту не проростали рослини. Зробити це можна з допомогою прошарку з геотекстилю, яка укладається між тротуарною плиткою і подушкою з піску та цементу.

Робимо розмітку ділянки

Якщо вас цікавить, як правильно покласти тротуарну плитку, вам варто знати, що укладання тротуарної плитки повинна проводитися строго по розмітці. Для цього потрібно виміряти рівень ухилу території, де буде облаштовуватися доріжка. Робити це краще за напрямком від будинку до вулиці.

Вбийте два кілочка вздовж лінії і натягніть між ними капронову нитку. Переконайтеся, що нитка лежить рівно в горизонтальній площині. Зробити це можна за допомогою рівня. Далі прив'яжіть вільний кінець нитки до третього кілочка і простягніть перпендикулярно до першої. Третій кілочок треба вбити вище перших двох. Потім вбивається четвертий кілочок, натягається нитка, в результаті чого утворюється прямокутник – це і є майданчик для укладання тротуарної плитки своїми руками.

Укладання тротуарної плитки

Після того, як підготовчі роботи будуть завершені, можна приступати до безпосереднього укладання тротуарної плитки. Покласти плитку своїми руками можна кількома способами, наприклад:

 • традиційний
 • діагональний
 • комбінований

Якщо ви не професіонал, то краще скористатися традиційним. Для початку приготуйте розчин – шість частин піску змішайте з однією частиною цементу. Важливо, щоб пісок був досить вологим. Якщо пісок сухий – трохи змочіть його і викладайте суміш на підготовлену площадку для укладання тротуарної плитки.

Ретельно утрамбуйте шар. По боках покладіть дві труби – на даному етапі вони будуть грати роль обмежувачів. Щоб переконатися, що абсолютно рівний шар, візьміть волосінь або нитку, натягніть її на труби і проведіть трохи вбік – так ви побачите, де треба трохи прибрати, а куди навпаки, додати.

Як покласти правильно тротуарну плитку своїми руками: огляд плитки та монтаж 

Перед тим, як класти плитку своїми руками слід ретельно оглянути сам матеріал. Візьміть плитки і ретельно перевірте, щоб на них не було тріщин, сколів та інших дефектів, які можуть негативно позначитися на кінцевому результаті і якості експлуатації тротуарної доріжки.

Класти правильно плитки не складно. Просто укладайте їх на підготовлену основу з мінімальним зазором. Використовуйте гумовий молоток, щоб підганяти плитки ближче один до одного. Не забувайте про те, що тротуарна плитка хоч і міцний, але схильний до дефектів матеріал, тому постукування гумовим молотком має бути легким.

Якщо плитки потрібно підрізати – використовуйте шліфувальних машинку. Для цього потрібно:

 • зробити відмітку
 • розпиляти плитку
 • укласти плитку врівень з іншими

Періодично перевіряйте рівень кладки плитки повинні розташовуватися рівно і на одній лінії.

Після того, як ви укладете всі плитки самостійно, потрібно посипати доріжки дрібним гравієм і ретельно розтерти з допомогою жорсткої мітли або щітки. Потім можете приступати до затірки швів. Для цього краще користуватися спеціальними затірки, які продаються у магазинах. На цьому процес монтажу тротуарної доріжки плитками можна вважати завершеним. Єдине, що вам потрібно буде зробити далі – встановити бордюр.

Ексклюзивний Дизайн з КАМЕНЮ для Вашого Будинку, Дачі, Квартири, готелю чи Готелю

Дизайнер Інтер'єру, Майстер-Плиточник. Облицювання Натуральним і Декоративним Каменем Всередині і Зовні Будинку. Ландшафтний Дизайнер. Укладання Тротуарної , Керамічної Плитки та Каменю. Створимо Декоративні Фонтани , Водоспади , Каскади з Натурального і Декоративного Каменю. Дизайн та Декор для Будинку і Квартири. Принесіть Красу і Спокій Природи у Ваш Будинок , Квартиру або Бізнес. Облицювання Мармуром, Гранітом, Андезитом, Пісковиком

News Design

Design Studio and exclusive building .

Телефонуйте  

 "Private Resort"  

Телефонуйте https://creative-alliance.com.ua/

Інформація для замовлення

 • Ціна: Ціну уточнюйте