Кошик
1 відгук
Облицовка Плиткой, Натуральным или Декоративным Камнем внутри и снаружи Дома
+380991258160

Дизайн Ресторану . ДИЗАЙН - БУДІВНИЦТВО

  • Послуга

Ціну уточнюйте

+380991258160
Дизайнер
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
Дизайн Ресторану . ДИЗАЙН - БУДІВНИЦТВО
Дизайн Ресторану . ДИЗАЙН - БУДІВНИЦТВОПослуга
Ціну уточнюйте
+380991258160
Дизайнер

Опис

Продумати і втілити в життя інтер'єр ресторану дуже непроста задача для професійного дизайнера. З іншого боку – це дуже цікаво – треба зробити унікальний дизайн, який відразу ж мав би до себе клієнтів закладу, навіював спокій і довіра.

Классический интерьер зала всегда имеет свою незыблемую ценность. Классика вечна, она не подвержена изменениям моды, классика респектабельна и традиционна. Такой интерьер внушает устойчивость, уважение к достигнутому положению в обществе и авторитет. Классические стили содержат в себе и богатство барокко, и преклонение перед ампиром, и одухотворенный романтизм. Здесь очень большое поле для полета фантазии, но в то же время очень важно не переступить грань между классицизмом и китчем.

Консервативні англійці самі по собі, це відображається і в інтер'єрі, який умовно узагальнюється англиским стилем. Насправді це безліч різних стилів і дизайнів, об'єднаних чимось одним – строгістю, консерватизмом і продуманістю деталей. Загальними також є почуття міри, урочистість і дотримання пропорційності.

 

ДИЗАЙН ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ

 

 

Інформація для замовлення

  • Ціна: Ціну уточнюйте